Ahoj!

Jsem Simona a ráda zachycuji rodinné okamžiky prostřednictvím fotografií. Věřím, že vzpomínky jsou pro nás to nejcennější, a přitom jsou tak křehké. Přeji si z nich udělat umění, které je tak osobní a speciální jak jen to jde.

Moje specialita jsou fotografie plné pravdy, lásky a umění – dovolte mi, abych vám pomohla vyprávět jedinečný příběh vaší rodiny.

Zní to, jako vy?

Pokud jste jako já, možná jste zažili spoustu frustrace, když vidíte stovky a stovky fotek vašich dětí v mobilu, ale vy jste tam jen občas. A třeba ne moc pěkně. Zezadu. A hodně štěstí, jestli se vám zrovna ta povedená fotka podaří vytisknout hezky, aby jste se na ní každý den mohli dívat v obýváku. Obraz z toho opravdu neuděláte, ale kalendář, to jo. A rovnou i pro babičku k Vánocům.

Jak to vím?

Jako maminka tří dětí vidím, jak ten čas letí a mrzí mě, že s nimi nemám moc pěkné fotky, hlavně, když byli malincí. Když se narodil první syn, stále ještě frčely háčkované oblečky žabiček a děti se fotily na šedé, umělé kožešině.

Byla jsem mírně frustrovaná z nabídky lokálních fotografů, ale nakonec se z toho stal takový můj hnací motor a nyní fotím pro rodiny takové fotky, které bych si sama se svými dětmi přála mít.

Zvědavější a zvědavější?

Odstěhovala jsem se z Prahy, protože byla moc velká. A pak se přestěhovala do Berlína. Bydleli jsme tam pět let. A ne, neumím německy.

Užívám si zimní východy slunce, pralinky, procházky lesem a miluji pozorovat, jak děti po dlouhém dni spí.

Nejhorší věc na těhotenství? Nejíst hermelín.

Miluji vintage nábytek a jsem mírně posedlá přehozy a dekami.

Daří se mi v organizovaném chaosu a nedělají mi dobře přísné rutiny.

Jestli si mě chcete získat, darujte mi jogurtovou čokoládu a vlněné ponožky. Uděláte-li obojí, jste můj nový oblíbený člověk.

Ale dost o mně.

Povězte mi o sobě a vaší rodině!