Blog

Pokud uvažujete o focení v porodnici

Pokud uvažujete o focení v porodnici

Focení Fresh48 je termín převzaný z angličtiny a znamená to focení miminka po narození v porodnici, obvykle do 48 hodin po porodu. Pokud už děťátko máte, tak víte, že miminka se velmi rychle mění. Kouzlo tohoto focení spočívá v zachycení té čerstvosti a maličkosti miminka, ale také první seznamování, krmení a detaily, které bez fotek budete mít jen z části v paměti a možná v úplné mlze - jak to tak po porodu bývá.

Průvodce focením Fresh48

Průvodce focením Fresh48

Co je focení Fresh48? Je to speciální focení pro rodiny, které chtějí zdokumentovat první hodiny svého dítěte, včetně těch jedinečných novorozeneckých detailů. Jde o neopakovatelnou příležitost pro uchování vzpomínek z porodnice. Pro vás rodiče, aby vám fotografie připomínaly, jak vaše miminko po porodu vypadalo, jak vonělo i jak rozlepovalo očička. A až vám miminko vyroste, bude fascinováno tím, jak bylo malé, jak jste vypadali a kde se vlastně narodilo. Zkrátka jedná se o focení jedinečné.

Nestihli jste novorozenecké focení?

Nestihli jste novorozenecké focení?

Focení miminka z domova se většinou plánuje v prvních 14 dnech po narození. Má to mnoho důvodů - například to, že miminko je maličké a to je to, co chceme zaznamenat. Miminko bude pravděpodobně část focení spinkat a to nám dovolí vytvořit snímky schouleného spokojeného miminka. V prvních týdnech jsou novorozenci ještě velmi flexibilní a tak je mohu jemně polohovat podobně, jak byli v bříšku. Je ale možné fotit i starší miminko? ANO!

Lifestylové focení s dětmi u vás doma - jak to vypadá?

Lifestylové focení s dětmi u vás doma - jak to vypadá?

Focení doma se staršími dětmi si naprosto užívám. Děti totiž nepózují a jsou tak úžasně přirozené a autentické, že je focení s nimi prostě zábava. Moje práce je především v tom, aby se ty nejlepší okamžiky odehrály v tom nejlepším světle. Jsem moc ráda, že jsem mohla zachytit tuhle skvělou rodinu v jejich domově. A věřili byste, že jsem s dětmi nemohla komunikovat kvůli jazykové bariéře? Mluvili totiž español. Ale já jsem s nimi ani mluvit nemusela, stačilo, aby rodiče s dětmi hráli hry, věnovali se jim a jednoduše byli spolu. No řekněte, na kolika fotkách jste celá rodina pohromadě? A ještě ke všemu na místě, které má pro vás skutečný význam?

Jaké je focení miminka v domácím prostředí?

Jaké je focení miminka v domácím prostředí?

Focení novorozence ve vlastním domově přináší několik neocenitelných benefitů, které tento okouzlující zážitek ještě více obohacují. Je mi velkou ctí, že mě zvete do vašich domovů. A pokud nad focením u vás doma teprve uvažujete, ale nejste si jistí, zda je to pro vás to pravé, přečtěte si následující výhody.