Pokud uvažujete o focení v porodnici

Pokud uvažujete o focení v porodnici

Focení Fresh48 je termín převzaný z angličtiny a znamená to focení miminka po narození v porodnici, obvykle do 48 hodin po porodu. Pokud už děťátko máte, tak víte, že miminka se velmi rychle mění. Kouzlo tohoto focení spočívá v zachycení té čerstvosti a maličkosti miminka, ale také první seznamování, krmení a detaily, které bez fotek budete mít jen z části v paměti a možná v úplné mlze - jak to tak po porodu bývá.

Protože jsem porodila tři děti a ani v jednom případě by takové focení nebylo možné, vím, že narození dítěte je nádherná, ale taky dost nevyzpytatelná záležitost. Ze zkušenosti mých i ostatních vím, že ač je nádherné tyto fotky mít, je těžké zaručit, že se naše focení 100% uskuteční. Je to citlivé období a vy se nemusíte po porodu na focení cítit, nebo budete na pokoji s jinou maminkou a vy budete ráda, že vůbec na chvíli zavřete oči.

Chápu to a proto si myslím, že je potřeba, abychom se vzájemně domluvili na tomto: Focení domluvíme, budu na příjmu kolem termínu porodu a budeme doufat, že focení vyjde. ALE - pokud z nějakého důvodu to nepůjde nebo se rozmyslíte, je to v pořádku. Nejdůležitější je přece zdraví a štěstí vaše a vašeho miminka.

Vidíte, že rezervace focení Fresh48 je pro vás bez závazků. A pokud se při pohledu na tyto fotografie dojímáte a říkáte si, že takové fotky byste opravdu chtěla mít, napište mi. Také vás zvu k přečtení tohoto článku, kde vysvětluji blíže přípravu a průběh focení v porodnici.